ورود موکلین
گروه مشاورین رهپوی دات کام
ما دیدگاه شما را نسبت به دفاتر ارائه دهنده خدمات مهاجرتی تغییر می دهیم. صداقت ما، اعتبار ما و راز موفقیت شما

  پیدا کردن کار در استرالیا

لطفا توجه داشته باشید که با تمام تلاشی که دولت استرالیا می نماید تا از طریق پذیرفتن مهاجرین سمتهای خالی شغلی در استرالیا را پوشش دهد، واقعیت این است که شرایط به اینگونه هم نیست که هر مهاجر متخصص جدید الورود به استرالیا به راحتی و بزودی مشغول کار در استرالیا گردد. اگر در ایران از سمت شغلی و شرایط زندگی خوبی به لحاظ اقتصادی و اجتماعی برخوردار هستید، ما به هیچ عنوان به شما پیشنهاد نمی نماییم که به محض مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا به ا ین امید که در آن کشور به موقعیت مناسبتری دست خواهید یافت، بدون برنامه ریزی از قبل تعیین شده و مشخص ایران را ترک نمایید حتی اگر مجبور شوید 4 یا 5 ماه هم پس از اخذ اقامت در ایران بمانید. لطفا به دلایلی که ما برای این پیشنهادمان داریم و آنها را بصورت تجربی بدست آورده ایم توجه فرمایید:

1- شما هر تخصص و حرفه ای هم که داشته باشید و هر قدر هم که در کار خود وارد باشید اگر بدون برنامه ریزی وارد کشور محل سکونت جدید خود شوید حد اقل 6 ماه طول خواهد کشید تا مراحل کاریابی برای یافتن یک شغل در زمینه تخصص خود را طی نمایید. مطمئنا شما نیز مانند بسیاری دیگر از تازه واردین که بی برنامه مهاجرت کرده اند مجبور خواهید شد این مدت را به کارهایی که اصطلاحا به آنها Bridging Job گفته می شود مشغول شوید. این نوع کارها را عموما افراد کم سواد و یا مهاجرینی انجام می دهند که موفق نشده اند در بازار کار حرفه ای برای خود شغلی بدست آورند. پس آیا بهتر نیست قبل از مسافرت به کشور جدید کمی صبورانه تر عمل می نمودید و سعی میکردید قبل از عزیمت حداقل پایه های اولیه جهت مشغول شدن به کاری را بنا نهید که با حرفه و تحصص اصلیتان تا حدی ارتباط داشته باشد؟ البته این را بدانید که اگر در ایران فرضا مدیر یک شرکت IT هستید، محال است که در بدو ورود به استرالیا بتوانید به عنوان مدیر یا حتی معاون یک شرکت IT مشغول به کار شوید اما باز بهتر است در یک شرکت IT حتی شده مدتی را بعنوان طراح وب مشغول شوید تا اینکه بخواهید به شغل گارسونی روی بیاورید که تفاوت زیادی با شغل فعلیتان در ایران دارد.

2- توجه داشته باشید که زمان مهاجرت هر قدر آینده تان در کشور جدید برایتان واضح تر باشد پروسه زندگی در کشور جدید بسیار راحتتر و دلپذیر تر خواهد گردید. همین که بدانید در بدو ورود به چه کاری مشغول خواهید شد و در آمد شما از آن کار به چه میزان خواهد بود باعث می شود آینده اقتصادی خود و خانواده خود را راحتتر محک بزنید و در نتیجه پس از اخذ ویزا با اطمینان خاطر و اعتماد به نفس بسیار بالاتری اقدام به مهاجرت نمایید.

بنابر این ما به شما پیشنهاد می نماییم پس از اخذ اقامت از خدمات مشاوره ما جهت چگونگی پیدا کردن کار در استرالیا قبل از اینکه خودتان به استرالیا سفر نمایید، استفاده کنید. ما به افرادی که اقامت استرالیا را با راهنمایی و مشاوره ما اخذ نموده باشند کمک خواهیم نمود که پس از اخذ اقامت کاری را در استرالیا پیدا کنند که تا حدی با حرفه و تخصص فعلیشان همخوانی داشته باشد.


جهت کپی مطالب این وب سایت حتما همانگی های لازم را با دفتر رهپوی دات کام به عمل آورید.