ورود موکلین
گروه مشاورین رهپوی دات کام
ما دیدگاه شما را نسبت به دفاتر ارائه دهنده خدمات مهاجرتی تغییر می دهیم. صداقت ما، اعتبار ما و راز موفقیت شما

  خدمات ما

1- ارزیابی اولیه رایگان: قبل از هر گونه اقدام ما باید مطمئن باشیم که شما شرایط اخذ اقامت در استرالیا را از طریق مهارت و تحصص دارا می باشید. برای ما این موضوع بسیار مهم است که با متقاضیانی وارد همکاری شویم که از انجام موفقیت آمیز کار آنها اطمینان داریم. بنابر این ارزیابی و مشاوره اولیه پیش از شروع هر گونه همکاری الزامی می باشد.

2- مشاوره اولیه: در مشاوره اولیه ما شما را در جریان مدارکی که باید در طول روند کار تهیه نمایید قرار خواهیم داد. خیلی اوقات اتفاق می افتد که در یک نگاه اولیه ممکن است شرایط شما مناسب قلمداد شود، اما اگر قبل از اقدام شما مطمئن نباشید که تمامی مدارک مورد نیاز را می توانید تهیه نمایید، در اواسط کار با مشکل مواجه خواهید شد.

3- کمک در تصمیم گیری شما: این را بدانید که جدا از هر گونه دلایل شخصی که شما برای مهاجرت دارید، همیشه کشور مقصد شما با تمامی نقاط مثبتی که ممکن است داشته باشد از همه لحاظ محلی ایده آل نخواهد بود. هر کشوری خوبیها و بدیهایی دارد که بهتر است قبل از سرمایه گذاری به لحاظ وقت و هزینه با آنها آشنا باشید. در این مورد ما بعنوان مشاوری بی طرف شما را در جریان نقاط مثبت و منفی استرالیا قرار خواهیم داد. ما تجربیاتی داریم که ممکن است در تصمیم گیری شما موثر واقع گردد. ممطئن باشید ما کسانی را دیده ایم که پس از مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا بیش از 2 هفته زندگی در استرالیا را تحمل نکرده اند و از طرف دیگر افرادی هم بوده اند که افسوس می خورند که چرا زودتر جهت مهاجرت به استرالیا اقدام نکردند. ما می توانیم شما را در جریان این تجربیات قرار دهیم و انتخاب را برای شما راحتتر سازیم.

4- شروع یک همکاری کاملا دو جانبه با پرداخت هزینه های مناسب جهت حق المشاوره. هدف اصلی این می باشد که همکاری دو جانبه به نتیجه برسد. بنا بر این قبل از شروع همکاری، حسن اطمینان دوجانبه و شرایط اولیه متقاضی برای هر دو طرف اهمیت فراوانی دارد. پیشینه و سابقه بیش از ده سال ما با تعداد زیادی پرونده موفق نقطه شروع اعتماد شما به ما می باشد.

5- مشاوره جهت تکمیل پرونده متقاضی به صورت حرفه ای و مطابق با موازین و استاندارهای خواسته شده از طرف استرالیا: در رهپوی دات کام شما کار خود را با یک مشاور حرفه ای آغاز نموده و در طول پروسه کاری آن مشاور حرفه ای را در کنار خود خواهید داشت. مشاورین ما به کیفیت انجام کار پایبند و متعهد می باشند. چگونگی تنظیم سوابق کاری، چگونگی ترجمه مدارک و چگونگی پر نمودن فرمهای مربوطه خیلی اوقات به آشنایی و درک کافی از شرایط اخذ اقامت و همچنین دقت و تمرکز روی پرونده هر فرد نیاز دارد. از آنجا که مبلغی که شما بابت حق المشاوره به ما پرداخت می نمایید و همچنین اعتبار ما برایمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است علاقه نداریم که سهل انگاری باعث عدم موفقیت در کار گردد و هم هزینه و زحمات شما بی نتیجه بماند. پس یک نتیجه موفق هم موفقیت شما، و هم موفقیت ما محسوب خواهد شد.

6- پشتیبانی وکلای مهاجرتی عضو MARA و MIA در استرالیا از مشاورین رهپوی: مشاورین ما به شما کمک می نمایند که پرونده شما بی عیب و نقض تنظیم شده و ارسال گردد. اما اگر ما به هر دلیل نیاز به اطلاعات و پشتیبانی بیشتر داشتیم از وکلای مهاجرتی استرالیایی کمک خواهیم گرفت که بیش از 30 سال سابقه مشاوره در امور مهاجرت به استرالیا را دارند و بیش از 10 سال است که ما را در امور مهاجرتی پشتیبانی می نمایند.

7- اطلاع رسانی به موقع: موکلین رهپوی دات کام در طول پروسه کاری خود همواره در جریان پیشرفت کار قرار خواهند گرفت. این کار عمدتا از طریق اطلاع رسانی از طریق وب سایت رهپوی دات کام و کانال خبری تلگرام صورت می گیرد. هر متقاضی پس از شروع همکاری یک شماره پرونده دریافت خواهد نمود که توسط آن شماره می تواند به صفحه مربوط به خود در سایت رهپوی دات کام وارد شده و از پیشرفت روند کاری خود اطلاع حاصل نماید. این سرویس اطلاع رسانی باعث می شود که شما حتی در روزهای تعطیل و خارج از ساعات اداری بتوانید در جریان امور پرونده خود قرار گیرید.

8- شفافیت عمل: با رهپوی دات کام شما در جریان همه امور مربوط به پرونده خود قرار خواهید گرفت. دلیلش هم این است که تمامی ارتباطاتات مورد نیاز در رابطه با پرونده تان با راهنمایی های ما ولی توسط خود شما انجام خواهد گرفت. ما راهنمای شما هستیم که امور مهاجرتی را به شیوه صحیح انجام دهید. ما واسطه شما برای ارسال مدارکتان نخواهیم شد و همین امر سبب می گردد امور اداری مهاجرت به استرالیا با سرعت خیلی بیشتر و دقت دو جانبه صورت گیرد. به این ترتیب در جریان انجام کارها نیز موردی مثبت یا منفی از دید شما پنهان نخواهد ماند. اگر ریسکی در کارتان وجود دارد، حتما از آن ریسک و دلایل آن مطلع خواهید گردید. مشاورین ما با نهایت صداقت و خلوص نیت در کنار شما خواهند بود.

9- خدمات پس از مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا تنها شامل افرادی می گردد که پروسه اخذ اقامت خود را از طریق رهپوی دات کام طی نموده باشند.

لطفا توجه داشته باشید که قصد ما این نیست که یک سری از خدمات کلیشه ای را بعنوان خدمات پس از مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا بیان نماییم و بابت ارائه این خدمات از شما هزینه ای دریافت کنیم. ممکن است شما در حال حاضر به زبان انگلیسی تسلط کافی نداشته باشید و یا اشراف زیادی به قوانین زندگی در استرالیا نداشته باشید. اما در نظر بگیرید که پروسه مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا حدود 15 تا 18 ماه به طول خواهد انجامید و در طی این مدت شما اطلاعات زیادی در مورد استرالیا بدست خواهید آورد. از آنجا که باید امتحان آیتلس را نیز بدهید تا حدی به زبان انگلیسی مسلط خواهید شد که با یک راهنمایی ساده بتوانید کارهایی از قبیل باز کردن حساب بانکی، خرید موبایل، ثبت نام در کلاسهای زبان، اخذ گواهینامه رانندگی، ثبت نام در سازمانهای خدمات بهداشتی و رفاهی مثل مدیکر و سنترلینک، گرفتن تاکسی از فرودگاه تا محل اقامت و غیره را خودتان در استرالیا انجام بدهید و نیازی به این نباشد که بابت اخذ راهنمایی در انجام چنین اموری مبلغی پرداخت نمایید. ما نیز شما را بصورت رایگان در انجام امور فوق راهنمایی خواهیم نمود.

اما دو مورد وجود دارد که بهتر است ما بصورت حرفه ای شما را در انجام این کارها یاری نماییم.

مورد اول: پیدا کردن محل سکونت
مورد دوم: پیدا کردن کار

ما به شما پیشنهاد می دهیم پس از اینکه اقامت استرالیا را اخذ نمودید حتی قبل از مسافرت به استرالیا سعی نمایید تا حدی شرایط زندگی، کار و محل اقامت خود در استرالیا را تعیین نموده و زندگی خود را به عنوان یک مهاجر تازه وارد به یک کشور جدید برنامه ریزی نمایید. ما می توانیم در این امر راهنمای مفیدی برای شما باشیم دانستن اینکه شما چه میزان درآمد خواهید داشت و چه میزان بابت کرایه خانه باید پرداخت نمایید کمک بسیار بزرگی در جهت تخمین مخارج زندگی آینده شما در استرالیا خواهد بود و ما از روی تجربه به شما اطمینان می دهیم که به نفع شما است قبل از مهاجرت به استرالیا به ما اجازه بدهید تا شما را در پیدا نمودن یک شغل مناسب و محل سکونت راهنمایی و پشتیبانی نماییم .


جهت کپی مطالب این وب سایت حتما همانگی های لازم را با دفتر رهپوی دات کام به عمل آورید.