ورود موکلین
گروه مشاورین رهپوی دات کام
ما دیدگاه شما را نسبت به دفاتر ارائه دهنده خدمات مهاجرتی تغییر می دهیم. صداقت ما، اعتبار ما و راز موفقیت شما

  هزینه های مهاجرت به استرالیا

در صورتیکه تمایل به یک بر آورد تقریبی از هزینه های مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا داشته باشید باید تا حدی به روند اخذ اقامت در استرالیا آشنا باشید. هزینه های مربوطه هر کدام در زمان خاصی از مرحله کاری به مشاور اداره مهاجرت و یا سازمان های ارزشیابی مدارک پرداخت می گردند. در اینجا سعی ما بر این است که شما را تا حد ممکن در جریان هزینه هایی که به طور تقریبی جهت مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا خواهید پرداخت قرار دهیم. اما توجه داشته باشید که این هزینه ها تنها جهت اطلاع رسانی با شرایط کنونی در اینجا ذکر گردیده و هیچ گاه ثابت نخواهند ماند. هزینه ها با نرخ ارز بالا و پایین خواهند شد و هر لحظه این امکان وجود خواهد داشت که مشاور، سازمان های ارزشیابی مدارک و یا اداره مهاجرت بسته به شرایط خاص خود هزینه های ذکر شده را تغییر دهند و ما در قبال این گونه تغییرات مسئولیتی نخواهیم داشت.

کل هزینه ها به 5 قسمت تقسیم  می گردد.
1- حق المشاوره: قابل پرداخت در 3 قسط.
2- هزینه سازمان ارزشیابی مدارک تحصیلی در استرالیا: اکثرا بین 550 تا 850 دلار استرالیا. هزینه سازمان ارزشیابی مشاغل فنی حرفه ای 2200 دلار استرالیا می باشد.
3- هزینه اداره مهاجرت استرالیا: اداره مهاجرت استرایا از تاریخ اول جولای 2013 هزینه برسی مدارک و صدور ویزا را برای افراد متاهل افزایش داده است. به این ترتیب که بابت نفر اول پرونده 3060 دلار استرالیا، بایت همسر 1530 دلار استرالیا و بابت هر فرزند 765 دلار استرالیا به اداره مهاجرت استرالیا پرداخت میگردد.
4- هزینه ترجمه، ارسال مراسلات و حواله های بانکی بطور میانگین و تقریبی 1.000.000 تومان در اکثر مواقع مدارک بصورت آنلاین آپلود میگردند و نیازی به ارسال مدارک توسط پست نمی باشد
5- هزینه چک پزشکی عموما با هزینه ارسال توسط خود پزشک 130.000 تومان

1- حق المشاوره
اگر شما تمایل داشته باشید جهت مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا از تجربیات مشاورین استفاده نموده و فردی را بعنوان راهنما و پشتیبان قابل اعتماد در کنار خود داشته باشید، مبلغی بابت حق المشاوره به مشاورین خود پرداخت خواهید نمود. اگر در استفاده از مشاور مردد هستید به بخش سوالات متداول مراجعه نمایید. هزینه ای که بابت حق المشاوره به ما پرداخت می نمایید با توجه به شیوه اقدام، مهارت و تخصص و مجرد یا متاهل بودن شما تعیین می گردد. متقاضیانی که در سایت ما فرم ارزشیابی رایگان را پر می نمایند و پاسخ ارزشیابی آنها مثبت می باشد میزان مبلغ حق المشاوره را در پاسخ ارزشیابی دریافت خواهند نمود.

2- هزینه سازمان ارزشیابی مدارک تحصیلی در استرالیا
هزینه سازمانهای ارزشیابی مدارک بستگی به نوع و گرایش تحصیلی شما و سازمانی در استرالیا دارد که مدارک تحصیلی در رشته تحصیلی شما را ارزشیابی می نماید. این مبلغ برای اکثر رشته های تحصیلی بین 550 تا 850 دلار استرالیا می باشد که برای مشاغل فنی حرفه ای این هزینه 2200 دلار استرالیا می باشد. در صورت دریافت نتیجه منفی، این مبلغ از طرف سازمانهای ارزشیابی مدارک در استرالیا به شما مسترد نخواهد شد.

3- هزینه اداره مهاجرت استرالیا
مبلغ 3060 دلار استرالیا هزینه دولتی اداره مهاجرت جهت اخذ اقامت می باشدکه پس از انجام موفقیت آمیز مدارک تحصیلی به اداره مهاجرت استرالیا پرداخت میشود. در صورت دریافت نتیجه منفی، این مبلغ از طرف اداره مهاجرت مسترد نخواهد شد.

4- هزینه ترجمه، ارسال مراسلات و حواله های بانکی
هزینه ترجمه مدارک تقریبا غیر قابل پیش بینی می باشد. چرا که با تعداد و حجم مدارک مورد نیاز جهت ترجمه رابطه مستقیم دارد. هزینه ارسال مراسلات نیز زیاد نیست چرا که در اکثر مواقع مدارک از طریق آنلاین به سازمانهای ارزشیابی مدارک و اداره مهاجرت استرالیا ارسال می گردند. از آنجا که ارتباط اکثر بانکهای ایران در حال حاضر با خارج از کشور قطع می باشد، اکثر حوا له های بانکی از طریق صرافی ها صورت می گیرد که آنها نیز مبلغی بابت حق الزحمه دریافت می نمایند که این حق الزحمه گاها به 70 دلار هم می رسد. علاوه بر این نرخ صرافی ها از نرخ بانکی بالاتر می باشد. می توان بطور تخمینی (با دقت بسیار پایین) اینگونه جمع زد که بطور میانگین حدود 1.000.000 تومان هزینه ترجمه مدارک، ارسال مراسلات و حواله های بانکی خواهد شد.

5- هزینه چک پزشکی
جهت اخذ اجازه ورود به استرالیا بعنوان مهاجر باید یکسری چکهای پزشکی مثل عکس اشعه ایکس از قفسه سینه، آسم، اچ.آی.وی و هپاتیت انجام دهید. این چکها توسط پزشکان مورد اعتماد سفارت استرالیا انجام شده و مستقیما توسط همین پزشکان البته با هزینه شما به استرالیا ارسال می گردد. قیمتهایی که پزشکان دریافت می نمایند بسته به تعداد نفرات، شهر و سن آنها متفاوت است اما می توان گفت عموما برای یک فرد بزرگسال انجام این چکها و ارسال آنها توسط پزشک معمولا بیش از 130.000 تومان نخواهد بود.

جهت کپی مطالب این وب سایت حتما همانگی های لازم را با دفتر رهپوی دات کام به عمل آورید.