ورود موکلین
گروه مشاورین رهپوی دات کام
ما دیدگاه شما را نسبت به دفاتر ارائه دهنده خدمات مهاجرتی تغییر می دهیم. صداقت ما، اعتبار ما و راز موفقیت شما

از فوریه 2013 به بعد میزان دلاری هزینه حق المشاوره نسبت به قبل نصف شده اما بر اساس نرخ آزاد دلار استرالیا محاسبه خواهد گردید.

توجه! این خبر مربوط به سال 2013 می باشد و در آرشیو اخبار سایت رهپوی قرار گرفته است. اخبار جدید را از کانال خبری رهپوی در تلگرام ما دنبال نمایید.

با توجه با شرایط ارزی پیش آمده در ایران و اینکه ما در صدی از حق المشاوره های دریافتی را باید به همکاران خود در استرالیا حواله نماییم مجبور هستیم از این پس حق المشاوره ها را معادل نرخ آزاد دلار دریافت نماییم. اما برای اینکه مبالغ قراردادهای جدید با قراردادهای قدیم تفاوت زیادی نداشته باشند هزینه های حق المشاوره دلاری در قرار دادهای جدید نصف هزینه های حق المشاوره دلاری در قراردادهای قبل از فوریه 2013 خواهد بود. توجه داشته باشید که تمامی قراردادهایی که قبل از فوریه 2013 منعقد شده اند طبق تعهد ما همچنان حق المشاوره قسطهای آینده خود را بر طبق مبالغ ذکر شده در قرارداد پرداخت نموده و هر دلار بر اساس نرخ دولتی به ریال محاسبه شده و پرداخت خواهد گردید. اما قراردادهای بعد از فوریه بر اساس نرخ دلار آزاد یا می توانند با دلار پرداخت شده و یا معادل ریالی دلار به نرخ آزاد پرداخت می گردد.

برای اطلاع از میزان حق المشاوره برای هر فرد باید فرم ارزیابی رایگان در سایت رهپوی پر شود و اگر شرایط اقدام را دارا بودید روند کاری و هزینه ها خدمتتان ارسال خواهد گردید.

موفق باشید

جهت کپی مطالب این وب سایت حتما همانگی های لازم را با دفتر رهپوی دات کام به عمل آورید.