ورود موکلین
گروه مشاورین رهپوی دات کام
ما دیدگاه شما را نسبت به دفاتر ارائه دهنده خدمات مهاجرتی تغییر می دهیم. صداقت ما، اعتبار ما و راز موفقیت شما

  پیدا کردن کار در استرالیا

دفتر رهپوی دات کام از جمله دفاتر انگشت شماری می باشد که در لیست خدمات ارائه شده جهت مهاجرت استرالیا، پیدا کردن کار و محل سکونت را نیز عنوان نموده است. اما بسیاری از موکلین ما این سوال برایشان پیش می آید که تضمین پیدا کردن کار در استرالیا از طرف ما چگونه می باشد. ما نیز تصمیم گرفتیم این قضیه را تا حد ممکن روشن و شفاف سازیم. لطفا توجه داشته باشید که سیستم اطلاع رسانی ما در سایت و یا زمان ارائه مشاوره بر اساس واقعیت ها استوار می باشد، نه بر اساس ایده آل ها و علایق ما و شما. در جریان فرآیند مهاجرت استرالیا خیلی اوقات ما به عنوان مشاور، و شما به عنوان موکل یا متقاضی (یا به قول همکاران ما کلاینت) علاقه و آرزو داریم که با کمترین زحمت بهترین نتیجه را بگیریم. اما متاسفانه اداره مهاجرت استرالیا و یا کارفرما های استرالیایی نه تنها از ما انتظار زحمت خیلی بیشتری را خواهند داشت، بلکه خیلی اوقات با این مسئله مواجه خواهیم شد که هم ما و هم شما بیشترین زحمت را هم کشیده ایم اما نتیجه مطلوب و دلخواه را کسب نمی نماییم چه برسد به این قضیه را جدی نگرفته و به اندازه کافی تلاش نکرده باشیم.

مطلب بسیار مهم دیگری که ما تا کنون سعی نموده ایم به نحوی (نه با این صراحت که در این قسمت عنوان می گردد) در قسمتهای مختلف سایتمان به آن اشاره کنیم این می باشد که کلمه تضمین در رابطه با موفقیت در امور مهاجرتی و پیدا کردن کار باید به شکل صحیح به کار برده شده و برداشت صحیح از آن بشود. دلیلش هم این است که مهاجرت به استرالیا و پیدا کردن کار در استرالیا به یک همکاری و هماهنگی سه جانبه نیاز دارد. این هماهنگی و همکاری را می توان به یک مثلث تشبیه نمود که یک ضلع آن ما (مشاورین شما)، یک ضلع آن شما (موکل، متقاضی) و یک ضلع اصلی و مهم آن اداره مهاجرت استرالیا، کاریابی ها و کار فرما ها در استرالیا می باشند.

پس اگر بخواهیم به تضمین موفقیت مهاجرت به استرالیا و پیدا کردن کار در استرالیا به صورت جدی بیاندیشم باید بتوانیم این سه ضلع مثلث را هر طور شده به هم متصل نماییم. چگونه؟

1- ما (مشاورین) می توانیم تمامی تلاش خود را در جهت راهنمایی هر چه بهتر شما برای تهیه یک پرونده کیفی متناسب با اصول و موازین تعیین شده از طرف اداره مهاجرت استرالیا و یا کار فرما ها در استرالیا بنماییم.

2- شما نیز باید راهنمایی ارائه شده توسط ما را به صورت جدی و تمام و کمال بکار گرفته و تلاش خود را جهت تهیه مدارک مورد نیاز بصورت بی عیب و نقض انجام دهید.

3- اداره مهاجرت استرالیا و یا کاریابیها و کار فرماها در استرالیا باید بر اصول و موازینی که عنوان نموده اند (و شما بر آن اساس مدارک خود را تنظیم نموده اید) متعهد بوده و از تغییر این اصول و قوانین خودداری نمایند تا زمانی که تلاشها و زحمات ما و شما به نتیجه مطلوب و نهایی برسد.

حال که صورت مسئله تفکیک گردید برگردیم سر بحث تضمین.

ما می توانیم تضمین نماییم که با استفاده از تجربیاتی که مشاورین ما دارند و همچنین به روز نمودن اطلاعات خودمان و شما در رابطه با امور مهاجرت به استرالیا و متعهد بودن به موازین و قوانین موجود مهاجرت استرالیا، شانس موفقیت شما را در امر مهاجرت به استرالیا و پیدا کردن کار در استرالیا تا حد ممکن بالا ببریم.

شما نیز می توانید جهت هر چه بالاتر بردن در صد موفقیت در زمینه مهاجرت استرالیا و یا پیدا کردن کار در استرالیا تمامی تلاش خود را بنمایید تا راهنمایی های ما را هر چه دقیقتر، کاملتر و جدی تر به کار گرفته و مدارک مورد نیاز را با حوصله و دقت عمل بالاتری تهیه نمایید. همچنین ما را به عنوان مشاور امین خود دانسته و در جریان نقاط ضعف و قوت مدارکی که به ما ارائه می نمایید قرار دهید تا در صورت امکان ما بتوانیم راه حل های مفیدی جهت تقویت نقاط ضعف مدارک ارائه نماییم.

اما متاسفانه اداره مهاجرت استرالیا و یا بازار کاری و شغلی استرالیا این تضمین را به ما و شما نخواهد داد که در هر زمان قوانین و شرایط فعلی و موجود خود را معتبر دانسته و تغییراتی در آن اعمال نکنند. چرا که آنها تنها زمانی حامی شما خواهند بود که به نیروی کار شما احتیاج داشته باشند. بنابر این در هر زمان که احساس نمایند بازار کار استرالیا در زمینه مهارت و تخصص شما رو به اشباع بوده و یا اشباع شده است به نحوی شرایط و قوانین را تغییر خواهند داد که پروسه مهاجرت به استرالیا و یا پیدا کردن کار در استرالیا برای شما به میزانی دشوارتر گردد و یا دچار رقابت با دیگران گردید و در بدترین حالت غیر ممکن گردد.

پس بدیهی است که تصور تضمین 100% موفقیت در امر مهاجرت استرالیا و پیدا نمودن کار در استرالیا غیر منطقی به نظر می رسد چرا که تصمیم گیرنده اصلی در رابطه با شرایط و قوانین اعمال شونده ما و شما نیستیم. ما قوانین و شرایط موجود را می دانیم و با کمک سوابق کاری خود می توانیم شما را راهنمایی نماییم که چگونه پرونده محکمی تهیه نمایید که با توجه به قوانین و شرایط فعلی بیشترین شانس را برای موفقیت داشته باشد. اما از آنجا که ما دست اندر کار وضع قوانین مهاجرتی و شرایط بازار کار در استرالیا نمی باشیم نمی توانیم به شما 100% تضمین بدهیم که اقامت استرالیا را دریافت خواهید نمود و در استرالیا یک شغل مناسب پیدا خواهید کرد. تضمین 100% ما این خواهد بود که اگر شما بنا بر راهنمایی های اشتباه از طرف ما به هدف خود نرسیدید مبلغی که به عنوان حق الوکاله به ما پرداخت نموده اید تماما به شما مسترد خواهد گردید.

از آنجا که موضوع سئوال در اینجا بیشتر در زمینه تضمین پیدا کردن کار می باشد. از این قسمت به بعد را به این مقوله اختصاص می دهیم.

تا اینجا نتیجه گرفتیم که در واقع تضمین 100% نه در مهاجرت به استرالیا از طریق مهارت و تخصص و نه در پیدا کردن کار وجود دارد. اما آیا راه حلی وجود ندارد که که حداقل بتوان در صد موفقیت را بالا برد؟

قطعا راه حلهای خیلی زیاد و مناسبی وجود دارد که بتوان به موفقیت در پیدا کردن کار در استرالیا امیدوارتر بود و ما از اینگونه راه حل های جهت پیدا کردن کار برای شما نهایت استفاده را خواهیم نمود. مثلا داشتن یک برنامه ریزی دقیق و اصولی در انجام این کار بسیار مفید و ضروری می باشد. این را در نظر داشته باشید که با شرایط فعلی بوجود آمده زمانی که پرونده شما به اداره مهاجرت استرالیا ارسال می گردد در بهترین حالت یک سال طول خواهد کشید تا جواز اقامت شما جهت مهاجرت استرالیا از اداره مهاجرت استرالیا دریافت گردد. ما و شما می توانیم در طی این یک سال دست روی دست گذاشته و منتظر پاسخ از اداره مهاجرت باشیم. اما از طرف دیگر می توانیم از این مدت زمان یک سال استفاده خیلی بهینه نماییم. مثلا تلاشهای خود را جهت پیدا کردن کار آغاز نماییم. البته که تا زمانی که شما ویزای اقامت دائم استرالیا را نداشته باشید کارفرماهای استرالیایی با شما وارد قرارداد استخدامی نخواهند گردید اما حد اقل می توان پایه های اولیه آشنایی بین شما و کارفرماها را تا حد و حدودی بنیان نهاد و مراحل نهایی استخدام و یا قرارداد آموزشی آزمایشی را به زمانی موکول نمود که شما جواز اقامت استرالیا و مهاجرت به استرالیا را اخذ نموده باشید. توجه داشته باشید که یک سال مدت زمان کوتاهی نیست و ما تا کنون در این امر کاملا موفق بوده ایم مخصوصا در رابطه با موکلینی که خودشان انگیزه قوی جهت رسیدن به این هدف داشته و همکاری های لازم را با ما به عمل آورده اند.

برخوردار بودن از پشتیبانی ما در زمینه پیدا کردن کار در استرالیا برای شما بسیار مفید می باشد چرا که بر حسب تجربه ما نحوه صحیح تنظیم و ارسال رزومه و درخواست نامه ها به کار فرماهای استرالیایی را می دانیم و تا حد خوبی با فرهنگ و انتظارات آنها آشنا می باشیم. در ضمن ما خیلی اوقات از موکلین قبلی خود که در استرالیا به عنوان کار آفرین فعال می باشند جهت پیدا کردن کار برای موکلین جدید استفاده می نماییم و بعضی اوقات نیز با کارفرما هایی تماس حاصل می کنیم که قبلا حسن روابط خوبی از خود نشان داده و احتمال همکاری آنها در آینده نیز وجود دارد.

همه موارد فوق الذکر می تواند در صد موفقیت در پیدا کردن کار در استرالیا را بالا ببرد اما فراموش نکنید نه در مهاجرت استرالیا و نه پیدا کردن کار در استرالیا تضمین صد در صد وجود داشته و خواهد داشت.

یک مطلب مفید دیگر در رابطه با مدت زمان اخذ اقامت استرالیا از طریق مهارت و تخصص در سایت ما وجود دارد که پیشنهاد می دهیم حتما مطالعه نمایید.

جهت کپی مطالب این وب سایت حتما همانگی های لازم را با دفتر رهپوی دات کام به عمل آورید.