ورود موکلین
گروه مشاورین رهپوی دات کام
ما دیدگاه شما را نسبت به دفاتر ارائه دهنده خدمات مهاجرتی تغییر می دهیم. صداقت ما، اعتبار ما و راز موفقیت شما


مهاجرت مترجمین زبان انگلیسی به استرالیا از طریق اسپانسر ایالتی

توجه: اطلاعات زیر مربوط به آرشیو اخبار رهپوی در تاریخ آگوست 2009 بوده و با شرایط فعلی مهاجرت به استرالیا همخوانی ندارد.

تا جایی که ما تا کنون سیاری از مترجمین زبان انگلیسی جهت مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت دائم استرالیا به ما مراجعه می نمایند. تعدادی از آنها در جریان آخرین تحولات مربوط به اقدام از طریق مترجمین زبان انگلیسی نیستند. به همین دلیل ما نیاز دیدیم شما را قبل از اقدام در جریان این تحولات اخیر قرار دهیم.

برای مهاجرت به استرالیا از طریق مترجمی زبان انگلیسی مثل اکثر مهارتهای دیگر باید دارای تحصیلات آکادمیک بوده و از یک دانشگاه معتبر با معدل قابل قبول فارغ التحصیل شده باشید. در ضمن موارد دیگری مثل سن و سابقه کار و نمره امتحان آیلتس در مجموع امتیازات شما هم تاثیر دارد. بنابر این اگر سن شما بالا باشد باعث خواهد شد که امتیاز شما به حد قابل قبول جهت اخذ اقامت دائم استرالیا نرسیده و تنها راه شما این باشد که از طریق اسپانسر ایالتی جهت مهاجرت به استرالیا اقدام نمایید.

مشکل اصلی این است که آخرین ایالتی که تا ژانویه 2009 میزبان مترجمین زبان انگلیسی بود، ایالت استرالیای جنوبی بود که از ژانویه 2009 به بعد اعلام نموده است که در حال حاضر دیگر به افرادی که دارای مدرک مترجمی باشند نیاز نداشته و اسپانسر آنها نخواهد شد.

پس ما چیکار کنیم؟

افرادی که سنشان زیر 29 بوده و دارای مدرک مترجمی و سابقه کار قابل قبول می باشند، با کمبود امتیاز مواجه نیستند و هنوز می توانند جهت مهاجرت به استرالیا اقدام نمایند. این افراد باید پس از انجام مرحله اول کار یعنی ارزیابی مدرکشان توسط سازمان ارزیابی مدارک مترجمین در استرالیا آیلتس را با نمره 6.0 ارائه نمایند تا مدارکشان به اداره مهاجرت استرالیا ارسال گردد.

افرادی که سنشان بین 29 تا 39 بوده و دارای مدرک مترجمی و سابقه کار قابل قبول می باشند، با کمبود امتیاز مواجه خواهند شد و از آنجا که دیگر ایالتی وجود ندارد که اسپانسر آنها گردد باید این کمبود امتیاز را با نمره 7.0 در امتحان آیلتس جبران نمایند. به این معنی که باید پس از انجام مرحله اول کار یعنی ارزیابی مدرکشان توسط سازمان ارزیابی مدارک مترجمین در استرالیا آیلتس را با نمره 7.0 ارائه نمایند تا مدارکشان به اداره مهاجرت استرالیا ارسال گردد.

افرادی که سنشان بین 39 تا 44 بوده اگر مجرد باشند شانسی نخواهند داشت، اما اگر متاهل باشند و همسر آنها هم دارای تحصیلات و مهارتی باشد که مورد نیاز و مورد قبول استرالیا است، باید جهت رفع کمبود امتیاز نمره 7.0 رادر امتحان آیلتس کسب نموده و علاوه بر آن مهارت همسرشان نیز توسط سازمان ارزیابی مربوطه در استرالیا مثبت ارزیابی گردد.

افرادی که سنشان بالای 44 سال است واجد الشرایط مهاجرت به استرالیا از طریق مهارت و تخصص نمی باشند.

پس اگر مترجم زبان انگلیسی هستید و سابقه کار هم در زمینه مترجمی دارید بهترین حالت این است که تا سنتان از 29 بالاتر نرفته است اقدام نمایید. چون اخذ نمره 7.0 در امتحان آیلتس قابل انجام است اما تنها با تمرین جدی و مداوم.

خاطر نشان می کنیم که شرایط و تغییرات فوق تنها مربوط به افرادی می شود که مدرک و سابقه کاری آنها مترجمین زبان انگلیسی می باشد. افرادی که دارای مدارک  و سوابق کاری دیگر مربوط به زبان انگلسی، مثل ادبیات زبان انگلسیی و یا تدریس زبان انگلیسی باشند بسته به نوع و میزان سابقه کاری خود هنوز امکان استفاده از اسپانسر های ایالتی را  دارند. تا کی؟ مشخص نیست.

جهت کپی مطالب این وب سایت حتما همانگی های لازم را با دفتر رهپوی دات کام به عمل آورید.

    مهاجرت به استرالیاو بحران اقتصادی

شرایط اخذ اقامت و مهاجرت به استرالیا در سال 2009 پس از تاثیرات بحران اقتصادی جهانی بر استرالیا.
ادامه    
    فنی حرفه ای ها، آیلتس و آزمون کاری

شرایط آیلتس و مهارت فنی حرفه ای ها تغییر می کند.

 
ادامه